Newsletter
Dopisz / usuń e-mail
 Wyślij 
Organizator konkursu



Wyniki Edycji Ogólnopolskiej 2009

 
I. Tytuł Innowacyjna firma: firma mikro – ECOTECH POLSKA Sp. z o.o.

Wyróżnienie - ENTERSO Wojciech Kłodziński

Wyróżnienie - Przedsiębiorstwo Budowlane Eksportowo-Importowe „Krawczyk"

 II. Tytuł Innowacyjna firma: firma mała – Centrum Badań DNA Sp. z o.o.

Wyróżnienie – Centrum Badawczo-Wdrożeniowe UNITEX Sp. z o.o.

Wyróżnienie – INFO-TV-FM Sp. z o.o.

 III. Tytuł Innowacyjna firma: firma średnia  – TELESTO Sp. z o.o.

Wyróżnienie – PLUM Sp. z o.o.

Wyróżnienie – ENERGETYKA WISŁOSAN Sp. z o.o.

 IV. Tytuł Innowacyjna firma: firma duża – MOKATE Sp. z o.o.

Wyróżnienie – SUDZUCKER Polska S.A.

Wyróżnienie – LUVENA S. A.

 V Tytuł Innowacyjny produkt: firma mikro - UNIKKON INTEGRAL Sp. z o.o.

Wyróżnienie – Jednostka Innowacyjno-Wdrożeniowa "INWEX" Sp. z o.o.

Wyróżnienie – PRO-VENT Systemy Wentylacyjne

 VI. Tytuł Innowacyjny produkt: firma mała – Przedsiębiorstwo Innowacyjno Wdrożeniowe „PRIMAX MEDIC” Sp. z o.o. - Instytut Badań Fizykomedycznych

Wyróżnienie – P.H.M. POLCOMM Dariusz Kozak

Wyróżnienie - Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe INŻBUD Sp. z o.o.

VII. Tytuł Innowacyjny produkt: firma średnia - PLUM Sp. z o.o.

Wyróżnienie – Podkarpackie Centrum Produkcyjno Wdrożeniowe EKO-KARPATY dr inż Jan Pąprowicz

Wyróżnienie - MINE MASTER Sp. z o.o.

VIII. Tytuł Innowacyjny produkt: firma duża – INTERRISK Towarzystwo Ubezpieczeń S. A. Vienna Insurance Group

Wyróżnienie – THE LORENZ-BAHLSEN SNACK WORLD Sp. z o. o.

Wyróżnienie – SUDZUCKER Polska S.A.

IX. Tytuł Innowacyjna usługa: firma mikro – Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Geo-System Sp. z o.o.

Wyróżnienie – OPENTECHNOLOGY

Wyróżnienie – K&K SELEKT Sp. z o.o.

X. Tytuł Innowacyjna usługa: firma mała – Przedsiębiorstwo Usług Naukowo-Technicznych "PRO NOVUM" Sp. z o.o.

Wyróżnienie – Centrum Badań DNA Sp. z o.o.

Wyróżnienie – SOTRONIC Sp. z o.o.

XI. Tytuł Innowacyjna usługa: firma średnia – AUTOMATYKA-POMIARY-STEROWANIE S.A.

Wyróżnienie – „SIEROSŁAWSCY” Jan Sierosławski, Yeni Armendariz de S. Sp. J.

Wyróżnienie – Przedsiębiorstwo Informatyczne KAMSOFT, Lidia Sołtysik- Kamińska

XII. Tytuł Innowacyjny bank – bank mały - Bank Spółdzielczy w Tucholi

Wyróżnienie – Bank Spółdzielczy w Jasieńcu

Wyróżnienie - Bank Spółdzielczy w Szumowie

XIII. Tytuł Innowacyjny bank – bank średni - Bank Rumia Spółdzielczy

Wyróżnienie – Bank Spółdzielczy w Chodzieży

Wyróżnienie - Bank Spółdzielczy w Wołczynie

XIV. Tytuł Innowacyjny bank – bank duży - Podkarpacki Bank Spółdzielczy w Sanoku

Wyróżnienie – Bank Spółdzielczy w Pruszczu Gdańskim

Wyróżnienie - Bank Spółdzielczy w Skierniewicach

XV. Tytuł Innowacyjna organizacja – fundacja - Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego

Wyróżnienie – Fundacja Pomocy Dzieciom „Jaś i Małgosia”

Wyróżnienie – Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny

XVI. Tytuł Innowacyjna organizacja – stowarzyszenie -  Naczelna Organizacja Techniczna

Wyróżnienie – Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo Technicznych NOT w Białymstoku

Wyróżnienie – Towarzystwo Promocji Ryb

XVII. Tytuł Innowacyjna organizacja – inna organizacja/podmiot niewymieniony - Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Wyróżnienie – Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii, Uniwersytet Warszawski

Wyróżnienie – Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej „BLACHOWNIA”

XVIII. Tytuł Innowacyjny projekt – środowisko nauki - Doc. Dr hab. Inż. Karol Węglarzy

Wyróżnienie – Iwona Kosk

Wyróżnienie – Krzysztof Jan Mullauer

XIX. Tytuł Innowacyjny projekt – środowisko akademickie - Lek. Jarosław Kobiela

Wyróżnienie – Paweł Woś

Wyróżnienie – Artur Bartkowiak

XX. Tytuł Innowacyjna gmina – gmina wiejska – Gmina Lesznowola

Wyróżnienie – Gmina Strawczyn

Wyróżnienie – Gmina Mierzęcice

XXI. Tytuł Innowacyjna gmina – gmina miejsko-wiejska – Gmina Nysa

Wyróżnienie – Gmina Mszczonów

Wyróżnienie – Gmina Kleszczów

XXII. Tytuł Innowacyjna gmina – gmina miejska – Gmina Rybnik

Wyróżnienie –  Miasto Słupsk

Wyróżnienie –  Gmina Wałbrzych

strona główna   |   patronaty instytucji   |   kryteria oceny - przedsiebiorcy   |   kryteria oceny - gminy   |   kryteria oceny - organizacje oraz inne podmioty
wyniki edycji ogólnopolskiej 2011   |   wyniki edycji ogólnopolskiej   |   wyniki edycji regionalnych   |   kontakt

All rights reserved. Copyright © 2007-2017, Fundacja Innowacji i Rozwoju