Newsletter
Dopisz / usuń e-mail
 Wyślij 
Organizator konkursu

Wyniki edycji ogólnopolskiej konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju” 2012

I. Tytuł Innowacyjna firma: firma mikro - EMT- Systems Grzegorz Wszołek (woj. śląskie)

Wyróżnienie - JSC Consulting Jadwiga Szatkowska (woj. mazowieckie)

Wyróżnienie - Najda Consulting (woj. zachodniopomorskie)

II. Tytuł Innowacyjna firma: firma mała - LUXIMA S.A. (woj. warmińsko-mazurskie)

Wyróżnienie - KRYSTIAN PPH (woj. lubelskie)

Wyróżnienie - Vivid Games S.A. (woj. kujawsko-pomorskie)

III. Tytuł Innowacyjna firma: firma średnia - Podkarpackie Centrum Produkcyjno-Wdrożeniowe EKO-KARPATY dr inż. Jan Pąprowicz (woj. podkarpackie)

Wyróżnienie - Automatyka Pomiary Sterowanie S.A. (woj. podlaskie)

Wyróżnienie - ECKERT AS Sp. z o.o. (woj. dolnośląskie)

IV. Tytuł Innowacyjna firma: firma duża - Sitech Sp. z o.o. (woj. dolnośląskie)

Wyróżnienie - Instal Białystok S.A. (woj. podlaskie)

Wyróżnienie - Zakłady Chemiczne „Alwernia” S.A. (woj. małopolskie)

V. Tytuł Innowacyjny produkt: firma mikro - Epar Sea (woj. dolnośląskie) - „Odbojnica portowa”

Wyróżnienie - ID Block Systems Sp.z o.o. (woj. kujawsko-pomorskie) - „Dotykowa grafenowa karta zbliżeniowa”

Wyróżnienie - Saaw Systems S.C. (woj. łódzkie) - „Kotwa SAAW 1”

VI. Tytuł Innowacyjny produkt: firma mała - Zakład Doświadczalny Echo-Son S.A. (woj. lubelskie) - „PINIT- ultradźwiękowy skaner pęcherza - urządzenie wolumetryczno-diagnostyczne”

Wyróżnienie - Fibar Group Sp.z o.o. (woj. wielkopolskie) - „Home Center 2 Fibaro-centralka zarządzająca”

Wyróżnienie - Mabion S.A. (woj. łódzkie) - „Rekombinowane przeciwciała monoklonalne”

VII. Tytuł Innowacyjny produkt: firma średnia - ALPOL GIPS Sp. z o.o. (woj. świętokrzyskie ) - „Nanosystem do klinkieru”

Wyróżnienie - AT GROUP S.A. (woj. śląskie) - „AT SYSTEM”

Wyróżnienie - Hydromega Sp. z o.o. (woj. pomorskie) - „Pierwsza minikoparka w Polsce”

VIII. Tytuł Innowacyjny produkt: firma duża - Bumar Żołnierz S.A. (woj. mazowieckie) - „Optoelektroniczny system wykrywczo-gaśniczy dla wozów bojowych i transporterów opancerzonych STOPFIRE”

Wyróżnienie - Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. (woj. lubuskie) - „Sterownik Świateł Krawędziowych Lotniska ALC01”

Wyróżnienie - Philips Lighting Poland o. Kętrzyn (woj. warmińsko-mazurskie) - „Mini 300 LED-2”

IX. Tytuł Innowacyjna usługa: firma mikro - Hilverse Sp. z o.o. (woj. łódzkie) - „LifeCircle+”

Wyróżnienie - Hossa Finance Sp.z o.o. Sp. Komandytowa (woj. zachodniopomorskie) - „Program edukacyjny dla kredytobiorców”

Wyróżnienie - Mobilne LTB s.c. Anna i Adam Mścichowscy (woj. dolnośląskie) - „Mobilne badania wyrobów - Badania typu”

X. Tytuł Innowacyjna usługa: firma mała - NaviExpert Sp. z o.o. (woj. wielkopolskie) - „Usługa nawigacji NaviExpert 8.0”

Wyróżnienie - Lubelska Agencja Ochrony Środowiska S.A. (woj. lubelskie) - „Oznaczanie substancji ropopochodnych, węglowodorów, lotnych związków organicznych w ściekach i w powietrzu”

Wyróżnienie - Sare S.A. (woj. śląskie) - „System do e-mail marketingu SARE”

XI. Tytuł Innowacyjna usługa: firma średnia - Instytut Mechaniki Precyzyjnej (woj. mazowieckie) - „Obróbka cieplna stentów kardiologicznych oraz metody kontroli”

Wyróżnienie - Bałtycki Bank Spółdzielczy (woj. zachodniopomorskie) - „Program Eliza-Elektroniczne Listy Zasiłków”

Wyróżnienie - Jantar Sp. z o.o. (woj. śląskie) - „Tworzenie autorskiego oprogramowania Jantar”

XII. Tytuł Innowacyjna usługa: firma duża - Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. (woj. warmińsko-mazurskie) - „Usługa mufowania”

Wyróżnienie - Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. (woj. śląskie) - „System odczytów radiowych wodomierzy”

Wyróżnienie - Rosti (Polska) Sp. z o.o. (woj. podlaskie) - „Innovation Centre”

XIII. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - firmy: firma mikro - 4 PM Sp. z o.o. (woj. śląskie) - „E-budowa - innowacyjna obsługa procesu inwestycyjnego w budownictwie”

Wyróżnienie - Healthmedia Sp. j. (woj. wielkopolskie) - „Zdrowszy.pl - specjalistyczny serwis medyczny dla lekarzy i ich pacjentów”

Wyróżnienie - Regionalne Mobilne Centrum Szkoleniowe Artur Dańczak (woj. podkarpackie) - „Nowa szansa dla Ciebie”

XIV. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - firmy: firma mała - Gabi Bis Iwona Szymaniak-Rokita, Sławomir Rokita (woj. lubelskie) - „Uruchomienie sieci gabinetów okulistycznych w oparciu o innowacyjne technologie z zakresu diagnostyki i leczenia chorób narządu wzroku. Zakup i wdrożenie innowacyjnych technologii w korekcji prezbiopii.”

Wyróżnienie - Oktawave Sp. z o.o. (woj. mazowieckie) - „Stworzenie platformy do zarządzania systemami chmur obliczeniowych”

Wyróżnienie - Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane SUCHOCKI Roman Suchocki (woj. pomorskie) - „Zakup dwóch nowych wiertnic wraz z wyposażeniem do wykonywania horyztontalnych przewiertów sterowanych metodą bezwykopową”

XV. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - firmy: firma średnia - Riser Sp. z o.o. (woj. śląskie) - „Rozwój przedsiębiorstwa i poszerzenie działalności poprzez budowę platformy e-biznesowej wraz z rozbudową infrastruktury informatycznej, technicznej i sprzętowej”

Wyróżnienie - Firma Posiadało Sp. J. (woj. łódzkie) - „Uruchomienie produkcji elementów wibroprasowanych z wykorzystaniem technologii wytwarzania betonu ciężkiego”

Wyróżnienie - Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne OPEGIEKA Sp. z o.o. (woj. warmińsko-mazurskie) - „Opracowanie i wdrożenie do produkcji map cyfrowych w oparciu o fuzję lotniczych zobrazowań fotogrametrycznych i teledetekcyjnych”

XVI. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - firmy: firma duża - Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. (woj. lubuskie) - „Budowa Centrum Produkcyjnego z Laboratorium Badawczym w celu dywersyfikacji produkcji”

Wyróżnienie - Główny Instytut Górnictwa (woj. śląskie) - „Huge - podziemne zgazowanie węgla”

XVII. Tytuł Inspirująca firma: firma mikro - EGB Finanse Sp. z o.o. (woj. kujawsko-pomorskie)

Wyróżnienie - Grupa Projektowa Mlarchitekci / Momo Magdalena Listoś (woj. śląskie)

Wyróżnienie - LASNET Usługi Komputerowe Robert Gulbinowicz (woj. warmińsko-mazurskie)

XVIII. Tytuł Inspirująca firma: firma mała - Datera S.A. (woj. pomorskie)

Wyróżnienie - Ideal Group Sp.J. (woj. podlaskie)

Wyróżnienie - NeoStrain Sp. z o.o. (woj. małopolskie)

XIX. Tytuł Inspirująca firma: firma średnia - Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie (woj. warmińsko-mazurskie)

Wyróżnienie - MO-BRUK S.A. (woj. małopolskie)

Wyróżnienie - Riser Sp. z o.o. (woj. śląskie)

XX. Tytuł Inspirująca firma: firma duża - WASKO S.A. (woj. śląskie)

Wyróżnienie - Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. (woj. pomorskie)

Wyróżnienie - Sitech Sp. z o.o. (woj. dolnośląskie)

XXI. Tytuł Dynamicznie rozwijająca się firma: firma mikro - w4e Centrum Energii Wiatrowej (woj. łódzkie)

Wyróżnienie - EMT- Systems Grzegorz Wszołek (woj. śląskie)

Wyróżnienie - Norbsoft Sp. z o.o. (woj. mazowieckie)

XXII. Tytuł Dynamicznie rozwijająca się firma: firma mała - MGB Pompy Instalacje (woj. pomorskie)

Wyróżnienie - Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. (woj. dolnośląskie)

Wyróżnienie - EUROL Innovative Technology Solutions Sp. z o.o. (woj. śląskie)

XXIII. Tytuł Dynamicznie rozwijająca się firma: firma średnia - Technitel Polska S.J. (woj. łódzkie)

Wyróżnienie - AB Industry S.A (woj. mazowieckie)

Wyróżnienie - Zakłady Mechaniczne Urządzeń Wiertniczych Sp. z o.o. (woj. śląskie)

XXIV. Tytuł Dynamicznie rozwijająca się firma: firma duża - Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. (woj. lubuskie)

Wyróżnienie - Sitech Sp. z o.o. (woj. dolnośląskie)

XXV. Tytuł Innowacyjna gmina: gmina wiejska - Gmina Lesznowola (woj. mazowieckie)

Wyróżnienie - Gmina Bieliny (woj. świętokrzyskie )

Wyróżnienie - Gmina Wielka Wieś (woj. małopolskie)

XXVI. Tytuł Innowacyjna gmina: gmina wiejsko-miejska - Gmina Czersk (woj. pomorskie)

Wyróżnienie - Gmina Goleniów (woj. zachodniopomorskie)

Wyróżnienie - Gmina Nysa (woj. opolskie)

XXVII. Tytuł Innowacyjna gmina: gmina miejska - Zabrze (woj. śląskie)

Wyróżnienie - Gmina Człuchów (woj. pomorskie)

Wyróżnienie - Gmina Miasto Kołobrzeg (woj. zachodniopomorskie)

XXVIII. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - gminy: gmina wiejska - Urząd Gminy Mrozy (woj. mazowieckie) - „Remont kolejki tramwaju konnego Mrozy - Sanatorium Rudka”

Wyróżnienie - Popielów (woj. opolskie) - „Kompleksowa informatyzacja Gminy Popielów celem zapewnienia mieszkańcom lepszego dostępu do e-usług”

Wyróżnienie - Świdnica (woj. lubuskie) - „Budowa hali sportowej w Świdnicy - rozbudowa regionalnej bazy sportowej pod potrzeby lubuskiej szermierki”

XXIX. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - gminy: gmina wiejsko-miejska - Gmina Strzyżów (woj. podkarpackie) - „Budowa regionalnego integracyjnego parku sportu i rekreacji w Strzyżowie”

Wyróżnienie - Dąbrowa Tarnowska (woj. małopolskie) - „Kolektory słoneczne krytej pływalni w Dąbrowie Tarnowskiej - instalacja niekonwencjonalnych źródeł energii i systemów jej odzyskiwania”

Wyróżnienie - Gmina Strumień (woj. śląskie) - „Budatin-Strumień. Rewitalizacja i rozwój dziedzictwa kulturowego”

XXX. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - gminy: gmina miejska - Rzeszów (woj. podkarpackie) - „Budowa regionalnej sieci szerokopasmowej aglomeracji rzeszowskiej ResMan - etap I”

Wyróżnienie - Gmina Miasto Zambrów (woj. podlaskie) - „Kompleksowe przygotowanie terenu pod inwestycje związane z uruchomieniem działalności produkcyjnej w Zambrowie”

Wyróżnienie - Kędzierzyn-Koźle (woj. opolskie) - „Miejskie trasy turystyczne zintegrowanym produktem turystycznym miast czesko-polskiego pogranicza”

XXXI. Tytuł Innowacyjna organizacja: organizacja - fundacja - Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego (woj. podlaskie)

Wyróżnienie - Centrum Biznesu Fundacji, Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości (woj. zachodniopomorskie)

Wyróżnienie - Fundacja „Pomocna Dłoń” (woj. świętokrzyskie )

XXXII. Tytuł Innowacyjna organizacja: organizacja - stowarzyszenie - Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelna Organizacja Techniczna (woj. mazowieckie)

Wyróżnienie - Gdańska Organizacja Turystyczna (woj. pomorskie)

Wyróżnienie - Społeczne Towarzystwo Hospicjum Cordis (woj. śląskie)

XXXIII. Tytuł Innowacyjna organizacja: organizacja - inne podmioty - Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych - Oddział Szkła i Materiałów Budowlanych w Krakowie (woj. małopolskie)

Wyróżnienie - Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej „Blachownia” (woj. opolskie)

Wyróżnienie - Park Naukowo-Technologiczny „Technopark Gliwice” Sp. Z o.o. (woj. śląskie)

XXXIV. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - organizacje: organizacja - fundacja - Fundacja Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej (woj. lubelskie) - „Inicjatywa jest kobietą. ABC Przedsiębiorczości III”

Wyróżnienie - Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania (woj. wielkopolskie) - „Internetowa ogólnopolska baz informatycznych projektów badawczych otwartej innowacji - Platforma współpracy - SPINACZ”

Wyróżnienie - Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego (woj. podlaskie) - „BSR InnoReg - Międzynarodowa Współpraca na rzecz wzmocnienia innowacyjności regionów BSR Innoreg”

XXXV. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - organizacje: organizacja - stowarzyszenie - Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia (woj. łódzkie) - „Bioenergia dla regionu - Zintegrowany Program Rozwoju Doktorantów”

Wyróżnienie - Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej (woj. lubuskie) - „WIKON Zielona Góra - Cottbus Biuro Koordynacyjne Niemiecko-Polskiej Sieci Wspierającej Gospodarkę”

XXXVI. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - organizacje: organizacja - inne podmioty - Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (woj. podkarpackie) - „Świadczenie nowych proinnowacyjnych usług doradczych z zakresu prawa własności intelektualnej”

Wyróżnienie - Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o. w Ostrowcu Świętokrzyskim (woj. świętokrzyskie ) - „Wspólna Sprawa”

Wyróżnienie - Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy (woj. mazowieckie) - „Nowa generacja urządzenia do kontroli baterii VRLA telekomunikacyjnych systemów zasilających”

strona główna   |   patronaty instytucji   |   kryteria oceny - przedsiebiorcy   |   kryteria oceny - gminy   |   kryteria oceny - organizacje oraz inne podmioty
wyniki edycji ogólnopolskiej 2011   |   wyniki edycji ogólnopolskiej   |   wyniki edycji regionalnych   |   kontakt

All rights reserved. Copyright © 2007-2013, Fundacja Innowacji i Rozwoju