Newsletter
Dopisz / usuń e-mail
 Wyślij 
Organizator konkursu

Lista uczestników nominowanych do otrzymania tytułu w poszczególnych kategoriach w edycji ogólnopolskiej konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju - 2011

I. Kategoria „Innowacyjna firma"

podkategoria: firma mikro

- Centrum Rehabilitacji J.W. Moskal Spółka Jawana (woj. śląskie)

- Enterso Sp. z o.o. (woj. zachodniopomorskie)

- Satus Venture Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (woj. małopolskie)

podkategoria: firma mała

- Aquafilter Europe Sp. z o. o. (woj. łódzkie)

- BBI ZENERIS Narodowy Fundusz Inwestycyjny S.A. (woj. wielkopolskie)

- Najda Consulting (woj. zachodniopomorskie)

podkategoria: firma średnia

- AUTOMATYKA-POMIARY-STEROWANIE SA (woj. podlaskie)

- Przedsiębiorstwo Wielobranżowe 'ROLTEX' Sp. z o.o. (woj. lubuskie)

- SPLAST SP. Z O.O. (woj. podkarpackie)

podkategoria: firma duża

- Nowoczesne Technologie Produkcji S.A. (woj. opolskie)

- Sitech sp. z o. o. (woj. dolnośląskie)

- WERNER KENKEL Sp. z o.o. (woj. wielkopolskie)

II. Kategoria „Innowacyjny produkt"

podkategoria: firma mikro

- Agridata Sp. z o.o. (woj. dolnośląskie) - „System bezobsługowej rejestracji procesów w gospodarstwie rolnym”

- Grupa Techniczna CODI (woj. mazowieckie) - „System wideodomofonowy z łącznością wzajemną i biometryczną kontrolą dostępu”

- ID BLOCK Sp. z o.o. (woj. kujawsko-pomorskie) - „ID BLOCK”

podkategoria: firma mała

- Integra Software sp. z o. o (woj. zachodniopomorskie) - „Integra 7.4 (edycja 2011)”

- Neurosoft Sp. z o.o. (woj. dolnośląskie) - „NeuroCar RedLight”

- PPUH INTERCAL Sp. z o.o. (woj. lubuskie) - „WODOROWY GENERATOR ENERGII”

podkategoria: firma średnia

- Datapolis.com Sp. z o.o. (woj. mazowieckie) - „Datapolis Workbox 2010”

- Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych Oddział Szkła i Materiałów Budowlanych w Krakowie (woj. małopolskie) - „Zaprawy na bazie cementu romańskiego do konserwacji i renowacji zabytków”

- Zakłady Mechaniczne Urządzeń Wiertniczych Sp. z o.o. (woj. śląskie) - „Wiertnica górnicza MDR-03AT-E”

podkategoria: firma duża

- AC Spółka Akcyjna (woj. podlaskie) - „STAG-400”

- BALTON Sp. z o.o. (woj. mazowieckie) - „BIOSS expert”

- WASKO S.A. (woj. śląskie) - „WASKO Finger Vein Authentication Platform FingerPay”

III. Kategoria „Innowacyjna usługa"

podkategoria: firma mikro

- 3W Serwisy Informacyjne (woj. śląskie) - „System Rejestracja24”

- FilmFruit sp. z o.o. (woj. małopolskie) - „Treespot Kraków”

- Pomysłowa Fabryka Tomasz Pietruszyński (woj. zachodniopomorskie) - „Interaktywna wystawa edukacyjna pt. Akademia Odkrywców. Wystawa ma mobilny charakter.”

podkategoria: firma mała

- Cama-Soft Sp. z o.o. (woj. pomorskie) - „Generowanie harmonogramu i optymalizacji zasileń sieci bankomatów”

- Centrum Badań DNA Sp. z o.o. (woj. wielkopolskie) - „Testy diagnostyczne do identyfikacji predyspozycji genetycznych do nowotowru jelita grubego i prostaty w oparciu o technologię mikromacierzy DNA”

- Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ZET Marek Zapiór (woj. śląskie) - „Metoda bezpiecznego czyszczenia zbiorników na materiały ciekłe zapalne”

podkategoria: firma średnia

- EGB Investments S.A. (woj. kujawsko-pomorskie) - „Elektroniczny system windykacji EGB Finanse”

- REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o. (woj. mazowieckie) - „System zbiórki odpadów małogabarytowych dla mieszkańców miast”

- Wachelka INERGIS S.A. (woj. śląskie) - „Inteligentne ekoenergetyczne systemy zarządzania budynkiem”

podkategoria: firma duża

- F.P.H.U Wiśniowski Andrzej Wiśniowski (woj. małopolskie) - „Program do projektowania ogrodzeń AW Expert”

- Główny Instytut Górnictwa (woj. śląskie) - „Certyfikacja urządzeń przeciwwybuchowych według zasad IEC Ex”

- Telefonia DIALOG S.A.      (woj. dolnośląskie) - „E-Konferencje”

IV. Kategoria „Innowacyjny projekt unijny - firmy"

podkategoria: firma mikro

- CreativeMedia wizerunek-doradztwo-szkolenia (woj. wielkopolskie) - „Kursy dla Pielęgniarek i Położnych”

- ksi.pl sp. z o.o. (woj. małopolskie) - „Podniesienie konkurencyjności i innowacyjności ksi.pl dzięki wdrożeniu znacząco udoskonalonej usługi BlueSend - nowe miejsca pracy ICT”

podkategoria: firma mała

- BBI ZENERIS Narodowy Fundusz Inwestycyjny S.A. (woj. wielkopolskie) - „Uruchomienie produkcji energii ekologicznych z odnawialnych źródeł energii”

- 'BRUK' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (woj. śląskie) - „Zasadnicza zmiana dotycząca całościowego procesu produkcyjnego istniejacej Spółki BRUK”

- PPHU ROMEX Wytwórnia Zniczy Roman Iwanek (woj. lubelskie) - „Zakup nowoczesnych urządzeń do produkcji zniczy oraz rozbudowa zakładu”

podkategoria: firma średnia

- AUTOMATYKA-POMIARY-STEROWANIE SA (woj. podlaskie) - „Rozwój potencjału innowacji firmy APS SA poprzez inwestycje.”

- Konsorcjum Pralnicze Spółka z o.o. (woj. pomorskie) - „Wzrost konkurencyjności poprzez inwestycje w nowoczesne urządzenia pralnicze”

- Zakład Wytwarzania Artykułów Ściernych Robert Andre (woj. wielkopolskie) - „Wdrożenie innowacyjnego procesu produkcji i badania wytrzymałości ściernic typu 41, 42 i 27”

podkategoria: firma duża

- Form-Plast S.A. (woj. kujawsko-pomorskie) - „Poprawa konkurencyjności firmy Form Plast S.A. poprzez zakup urządzeń produkcyjnych”

- Główny Instytut Górnictwa (woj. śląskie) - „Hydrogen oriented underground coal gasification for Europe - HUGE”

V. Kategoria „Wizjoner IT"

podkategoria: firma mikro

- mProject Sp. z o.o. (woj. wielkopolskie)

- NET SYSTEM (woj. warmińsko-mazurskie)

- PayLane Sp.zo.o. (woj. pomorskie)

podkategoria: firma mała

- Equity Investments S.A. (woj. śląskie)

- IDEAL GROUP SP.J. (woj. podlaskie)

- Infar Sp. z o.o. (woj. lubuskie)

podkategoria: firma średnia

- Centrum Biurowe Eproco Sp. z o.o. (woj. wielkopolskie)

- Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. w Koszalinie (woj. zachodniopomorskie)

- Zarząd Budynków Miejskich I TBS Sp. z o.o. (woj. śląskie)

podkategoria: firma duża

- WERNER KENKEL Sp. z o.o. (woj. wielkopolskie)

- Wojskowy Instytut Medyczny (woj. mazowieckie)

VI. Kategoria „Dynamicznie rozwijająca się firma"

podkategoria: firma mikro

- CHIC M.Dziurłaj D.Urban Spółka Jawna (woj. wielkopolskie)

- PHU FART Krzysztof Huntowski, Mariusz Papciak sp. c. (woj. dolnośląskie)

- Piotr Biegarczyk (woj. łódzkie)

podkategoria: firma mała

- Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. (woj. dolnośląskie)

- Multiprojekt Grzegorz Góral (woj. małopolskie)

- Przedsiębiorstwo Budowlane Andrzej Bocheńczak (woj. warmińsko-mazurskie)

podkategoria: firma średnia

- BCH "MARKO" ZPCHR Scelina Marek i Sp. Sp. J. (woj. opolskie)

- EC Engineering Sp. z o.o. (woj. małopolskie)

- Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Usługowe "Gazopol Ltd" Sp. z o.o. (woj. zachodniopomorskie)

podkategoria: firma duża

- Contact Center sp. z o.o. (woj. mazowieckie)

- LERG SPÓŁKA AKCYJNA (woj. podkarpackie)

- WASKO S.A. (woj. śląskie)

VII. Kategoria „Innowacyjna gmina"

podkategoria: gmina wiejska

- GMINA STARE MIASTO (woj. wielkopolskie)

- Gmina Urszulin (woj. lubelskie)

- Urząd Gminy Iłowo - Osada (woj. warmińsko-mazurskie)

podkategoria: gmina wiejsko-miejska

- Gmina Grodzisk Wielkopolski (woj. wielkopolskie)

- Gmina Opole Lubelskie (woj. lubelskie)

- Urząd Gminy i Miasta w Czerwieńsku (woj. lubuskie)

podkategoria: gmina miejska

- Gorzów Wielkopolski (woj. lubuskie)

- Miasto Krasnystaw (woj. lubelskie)

- Urząd Miasta Legionowo (woj. mazowieckie)

VIII. Kategoria „Innowacyjny projekt unijny - gminy"

podkategoria: gmina wiejska

- Gmina Narewka (woj. podlaskie) - „Budowa Ośrodka Turyst. Rekreacyjnego Stary Dwór Gmina Narewka”

- Gmina Sierakowice (woj. pomorskie) - „Budowa obiektu kulturalno-socjalnego z zapleczem administracyjnym gimnazjum w Sierakowicach”

- GMINA STARE MIASTO (woj. wielkopolskie) - „Uzbrojenie terenów aktywizacji gospodarczej w miejscowościach Żdżary i Krągola”

podkategoria: gmina wiejsko-miejska

- Gmina Bychawa (woj. lubelskie) - „Budowa zintegrowanego systemu dla zrównoważonego rozwoju gminy Bychawa”

- GMINA CZAPLINEK (woj. zachodniopomorskie) - „,W sieci Cz@plinka'”

- Gmina Pszczyna (woj. śląskie) - „Budowa kompostowni osadów ściekowych PSZCZYNA przy ulicy Złote Łany w Jankowicach”

podkategoria: gmina miejska

- Gmina Miejska Hajnówka (woj. podlaskie) - „Budowa zakładu zagospodarowania odpadów w Hajnówce”

- Gmina Wrocław / Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrocławiu (woj. dolnośląskie) - „Wrocław Miastem Aktywnych”

- Miasto Rydułtowy (woj. śląskie) - „Adaptacja budynku basenu krytego na potrzeby instytucji kultury pod nazwą: Rydułtowskie Centrum Kultury”

IX. Kategoria „Innowacyjna organizacja"

podkategoria: organizacja - fundacja

- Fundacja ProRegio (woj. wielkopolskie)

- Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny (woj. lubelskie)

- Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego (woj. podlaskie)

podkategoria: organizacja - stowarzyszenie

- Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości (woj. wielkopolskie)

- Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość (woj. dolnośląskie)

- Towarzystwo Promocji Ryb (woj. kujawsko-pomorskie)

podkategoria: organizacja - inne podmioty

- Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (woj. małopolskie)

- PL.2012 Sp. z o.o. (woj. mazowieckie)

- Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (woj. podkarpackie)

X. Kategoria „Innowacyjny projekt unijny - organizacje"

podkategoria: organizacja - fundacja

- FUNDACJA UNIWERSYTETU MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ (woj. lubelskie) - „INICJATYWA JEST KOBIETĄ. ABC PRZEDSIĘBIORCZOŚCI”

- Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego (woj. podlaskie) - „Centrum Informacji IPR”

podkategoria: organizacja - stowarzyszenie

- Gdańska Organizacja Turystyczna/Gdańsk Convention Bureau (woj. pomorskie) - „GDAŃSCY AKCJONARIUSZE (wolontariusze)”

- Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych "Radość" (woj. podkarpackie) - „Zakład aktywizacji zawodowej w Woli Żyrakowskiej”

podkategoria: organizacja - inne podmioty

- Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o. w Ostrowcu Świętokrzyskim (woj. świętokrzyskie ) - „Lepsze jutro- integracja poprzez aktywizację i edukację pozostających bez zatrudnienia osób zagrożonych wykluczeniem społecznym z terenu powiatu ostrowieckiego”

- Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (woj. podkarpackie) - „ENTERPRISE EUROPE NETWORK - I ETAP”

- ŚLĄSKI PARK PRZEMYSŁOWO-TECHNOLOGICZNY SP. Z O.O. (woj. śląskie) - „Inkubator Innowacji Technologicznych i Usługowych - Architektura i Budownictwo”

strona główna   |   patronaty instytucji   |   kryteria oceny - przedsiebiorcy   |   kryteria oceny - gminy   |   kryteria oceny - organizacje oraz inne podmioty
wyniki edycji ogólnopolskiej 2011   |   wyniki edycji ogólnopolskiej   |   wyniki edycji regionalnych   |   kontakt

All rights reserved. Copyright © 2007-2017, Fundacja Innowacji i Rozwoju