Newsletter
Dopisz / usuń e-mail
 Wyślij 
Organizator konkursu

 

Wyniki edycji regionalnej konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju – 2010” województwo zachodniopomorskie

Przyznane tytuły:

GRZANIEC.com Henryk Zawiślak – Kategoria: Innowacyjna firma, Podkategoria: Firma mikro.

NET MARINE POWER SERVICE sp. z o.o. – Kategoria: Innowacyjna firma, Podkategoria: Firma mała.

TELZAS sp. z o.o. – Kategoria: Innowacyjna firma, Podkategoria: Firma średnia.

KONSBUD Projektowanie i Realizacja Konstrukcji Budowlanych Przemysław Żurowski – Kategoria: Innowacyjny produkt: „System budowy domów HBE”, Podkategoria: Firma mikro.

Pomysłowa Fabryka Tomasz Pietruszyński – Kategoria: Innowacyjna usługa: „Akademia Odkrywców - mobilna wystawa„, Podkategoria: Firma mikro.

Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przylesie” – Kategoria: Innowacyjna usługa:„Modernizacja systemu ciepłowniczego osiedla im. Melchiora Wańkowicza KSM „Przylesie” w Koszalinie”, Podkategoria: Firma średnia.

Miejska Energetyka Cieplna sp. z o.o. w Koszalinie – Kategoria: Innowacyjny projekt unijny – przedsiębiorca: „Optymalizacja miejskiego systemu ciepłowniczego”, Podkategoria: Firma średnia.

TANKWAGON sp. z o.o. – Kategoria: Dynamicznie rozwijająca się firma, Podkategoria: Firma mikro.

Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowo - Produkcyjne PILAWA Eugeniusz Pilawa – Kategoria: Dynamicznie rozwijająca się firma, Podkategoria: Firma średnia.

Gmina Miasto Stargard Szczeciński – Kategoria: Innowacyjna gmina, Podkategoria: Gmina miejska.

Gmina Miejska Wałcz – Kategoria: Innowacyjna gmina, Podkategoria: Gmina miejska.

Gmina Czaplinek – Kategoria: Innowacyjny projekt unijny - gmina, Podkategoria: Gmina miejsko - wiejska.

Polska Fundacja Przedsiębiorczości – Kategoria: Innowacyjna organizacja, Podkategoria: Fundacja.

TRANSGRANICZNY KLASTER TURYSTYCZNY szlak wodny Berlin - Szczecin – Bałtyk – Kategoria: Innowacyjna organizacja, Podkategoria: Stowarzyszenie.

Polskie Radio Szczecin S.A. - projekt edukacyjny – Kategoria: Innowacyjna organizacja, Podkategoria: Inna organizacja.

Wyróżnienie w edycji regionalnej otrzymała organizacja:

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Olimpijczyk” – Kategoria: Innowacyjna organizacja, Podkategoria: Stowarzyszenie.

strona główna   |   patronaty instytucji   |   kryteria oceny - przedsiebiorcy   |   kryteria oceny - gminy   |   kryteria oceny - organizacje oraz inne podmioty
wyniki edycji ogólnopolskiej 2011   |   wyniki edycji ogólnopolskiej   |   wyniki edycji regionalnych   |   kontakt

All rights reserved. Copyright © 2007-2017, Fundacja Innowacji i Rozwoju