Newsletter
Dopisz / usuń e-mail
 Wyślij 
Organizator konkursu


Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniu 26.01.2012r. na Sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych S.A. odbyło się ogłoszenie wyników IV edycji konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju". Ogłoszeniu wyników towarzyszył panel dyskusyjny „Innowacyjność w kontekście obecnej sytuacji gospodarczej".

W uznaniu podejmowanych działań w zakresie promowania i wspierania innowacyjności polskich przedsiębiorstw Bank Pekao S.A. oraz Biuro Informacji Gospodarczej „InfoMonitor" S.A. otrzymały tytuł „Partnera Wspierającego Innowacyjność"

Wyniki edycji ogólnopolskiej konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju” 2011

I. Tytuł Innowacyjna firma: firma mikro - Satus Venture Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (woj. małopolskie)

Wyróżnienie - Centrum Rehabilitacji J.W. Moskal Spółka Jawna (woj. śląskie)

Wyróżnienie - Enterso Sp. z o.o. (woj. zachodniopomorskie)

II. Tytuł Innowacyjna firma: firma mała - Aquafilter Europe Sp. z o. o. (woj. łódzkie)

Wyróżnienie - BBI ZENERIS Narodowy Fundusz Inwestycyjny S.A. (woj. wielkopolskie)

Wyróżnienie - Najda Consulting (woj. zachodniopomorskie)

III. Tytuł Innowacyjna firma: firma średnia - SPLAST Sp.z o.o. (woj. podkarpackie)

Wyróżnienie - Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A. (woj. podlaskie)

Wyróżnienie - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe 'ROLTEX' Sp. z o.o. (woj. lubuskie)

IV. Tytuł Innowacyjna firma: firma duża - WERNER KENKEL Sp. z o.o. (woj. wielkopolskie)

Wyróżnienie - Nowoczesne Technologie Produkcji S.A. (woj. opolskie)

Wyróżnienie - Sitech sp. z o. o. (woj. dolnośląskie)

V. Tytuł Innowacyjny produkt: firma mikro - Grupa Techniczna CODI (woj. mazowieckie) - „System wideodomofonowy z łącznością wzajemną i biometryczną kontrolą dostępu”

Wyróżnienie - Agridata Sp. z o.o. (woj. dolnośląskie) - „System bezobsługowej rejestracji procesów w gospodarstwie rolnym”

Wyróżnienie - ID Block Sp. z o.o. (woj. kujawsko-pomorskie) - „ID Block”

VI. Tytuł Innowacyjny produkt: firma mała - Neurosoft Sp. z o.o. (woj. dolnośląskie) - „NeuroCar RedLight”

Wyróżnienie - Integra Software sp. z o. o (woj. zachodniopomorskie) - „Integra 7.4 (edycja 2011)”

Wyróżnienie - PPUH INTERCAL Sp. z o.o. (woj. lubuskie) - „Wodorowy generator energii”

VII. Tytuł Innowacyjny produkt: firma średnia - Datapolis.com Sp. z o.o. (woj. mazowieckie) - „Datapolis Workbox 2010”

Wyróżnienie - Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych Oddział Szkła i Materiałów Budowlanych w Krakowie (woj. małopolskie) - „Zaprawy na bazie cementu romańskiego do konserwacji i renowacji zabytków”

Wyróżnienie - Zakłady Mechaniczne Urządzeń Wiertniczych Sp. z o.o. (woj. śląskie) - „Wiertnica górnicza MDR-03AT-E”

VIII. Tytuł Innowacyjny produkt: firma duża - AC Spółka Akcyjna (woj. podlaskie) - „STAG-400”

Wyróżnienie - BALTON Sp. z o.o. (woj. mazowieckie) - „BIOSS expert”

Wyróżnienie - WASKO S.A. (woj. śląskie) - „WASKO Finger Vein Authentication Platform FingerPay”

IX. Tytuł Innowacyjna usługa: firma mikro - FilmFruit Sp. z o.o. (woj. małopolskie) - „Treespot Kraków”

Wyróżnienie - 3W Serwisy Informacyjne (woj. śląskie) - „System Rejestracja24”

Wyróżnienie - Pomysłowa Fabryka Tomasz Pietruszyński (woj. zachodniopomorskie) - „Interaktywna wystawa edukacyjna pt. „Akademia Odkrywców” - wystawa ma mobilny charakter.”

X. Tytuł Innowacyjna usługa: firma mała - Centrum Badań DNA Sp. z o.o. (woj. wielkopolskie) - „Testy diagnostyczne do identyfikacji predyspozycji genetycznych do nowotworu jelita grubego i prostaty w oparciu o technologię mikromacierzy DNA.”

Wyróżnienie - Cama-Soft Sp. z o.o. (woj. pomorskie) - „Generowanie harmonogramu i optymalizacja zasileń sieci bankomatów”

Wyróżnienie - Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ZET Marek Zapiór (woj. śląskie) - „Metoda bezpiecznego czyszczenia zbiorników na ciekłe materiały zapalne.”

XI. Tytuł Innowacyjna usługa: firma średnia - Wachelka INERGIS S.A. (woj. śląskie) - „Inteligentne ekoenergetyczne systemy zarządzania budynkiem”

Wyróżnienie - EGB Investments S.A. (woj. kujawsko-pomorskie) - „Elektroniczny system windykacji EGB Finanse”

Wyróżnienie - REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o. (woj. mazowieckie) - „System zbiórki odpadów małogabarytowych dla mieszkańców miast”

XII. Tytuł Innowacyjna usługa: firma duża - DIALOG S.A. Grupa Netia (woj. dolnośląskie) - „i-Konferencje”

Wyróżnienie - F.P.H.U Wiśniowski Andrzej Wiśniowski (woj. małopolskie) - „Program do projektowania ogrodzeń AW Expert”

Wyróżnienie - Główny Instytut Górnictwa (woj. śląskie) - „Certyfikacja urządzeń przeciwwybuchowych według zasad IEC Ex”

XIIa. W kategorii Innowacyjna firma: firma duża

Wyróżnienie za podejmowane inicjatywy o charakterze innowacyjnym i rozwojowym otrzymuje  Gaspol S.A.(woj. Mazowieckie)

XIII. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - firmy: firma mikro - ksi.pl Sp. z o.o. (woj. małopolskie) - „Podniesienie konkurencyjności i innowacyjności ksi.pl dzięki wdrożeniu znacząco udoskonalonej usługi BlueSend - nowe miejsca pracy ICT”

Wyróżnienie - CreativeMedia wizerunek-doradztwo-szkolenia (woj. wielkopolskie) - „Kursy dla Pielęgniarek i Położnych”

XIV. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - firmy: firma mała - BBI ZENERIS Narodowy Fundusz Inwestycyjny S.A. (woj. wielkopolskie) - „Uruchomienie produkcji energii ekologicznych z odnawialnych źródeł energii”

Wyróżnienie - BRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (woj. śląskie) - „Zasadnicza zmiana dotycząca całościowego procesu produkcyjnego istniejącej Spółki BRUK”

Wyróżnienie - PPHU ROMEX Wytwórnia Zniczy Roman Iwanek (woj. lubelskie) - „Zakup nowoczesnych urządzeń do produkcji zniczy oraz rozbudowa zakładu”

XV. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - firmy: firma średnia - Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A. (woj. podlaskie) - „Rozwój potencjału innowacji firmy APS S.A. poprzez inwestycje.”

Wyróżnienie - Konsorcjum Pralnicze Spółka z o.o. (woj. pomorskie) - „Wzrost konkurencyjności poprzez inwestycje w nowoczesne urządzenia pralnicze”

Wyróżnienie - Zakład Wytwarzania Artykułów Ściernych Robert Andre (woj. wielkopolskie) - „Wdrożenie innowacyjnego procesu produkcji i badania wytrzymałości ściernic typu 41, 42 i 27”

XVI. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - firmy: firma duża - Form-Plast S.A. (woj. kujawsko-pomorskie) - „Poprawa konkurencyjności firmy Form Plast S.A. poprzez zakup urządzeń produkcyjnych”

Wyróżnienie - Główny Instytut Górnictwa (woj. śląskie) - „Hydrogen oriented underground coal gasification for Europe - HUGE”

XVII. Tytuł Wizjoner IT: firma mikro - mProject Sp. z o.o. (woj. wielkopolskie)

Wyróżnienie - NET SYSTEM (woj. warmińsko-mazurskie)

Wyróżnienie - PayLane Sp.zo.o. (woj. pomorskie)

XVIII. Tytuł Wizjoner IT: firma mała - Infar Sp. z o.o. (woj. lubuskie)

Wyróżnienie - Equity Investments S.A. (woj. śląskie)

Wyróżnienie - IDEAL GROUP SP.J. (woj. podlaskie)

XIX. Tytuł Wizjoner IT: firma średnia - Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. w Koszalinie (woj. zachodniopomorskie)

Wyróżnienie - Centrum Biurowe Eproco Sp. z o.o. (woj. wielkopolskie)

Wyróżnienie - Zarząd Budynków Miejskich I TBS Sp. z o.o. (woj. śląskie)

XX. Tytuł Wizjoner IT: firma duża - Wojskowy Instytut Medyczny (woj. mazowieckie)

Wyróżnienie - WERNER KENKEL Sp. z o.o. (woj. wielkopolskie)

XXI. Tytuł Dynamicznie rozwijająca się firma: firma mikro - PHU FART Krzysztof Huntowski, Mariusz Papciak sp. c. (woj. dolnośląskie)

Wyróżnienie - CHIC M.Dziurłaj D.Urban Spółka Jawna (woj. wielkopolskie)

Wyróżnienie - Piotr Biegarczyk (woj. łódzkie)

XXII. Tytuł Dynamicznie rozwijająca się firma: firma mała - Multiprojekt Grzegorz Góral (woj. małopolskie)

Wyróżnienie - Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. (woj. dolnośląskie)

Wyróżnienie - Przedsiębiorstwo Budowlane Andrzej Bocheńczak (woj. warmińsko-mazurskie)

XXIII. Tytuł Dynamicznie rozwijająca się firma: firma średnia - Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Usługowe Gazopol Ltd Sp. z o.o. (woj. zachodniopomorskie)

Wyróżnienie - BCH "MARKO" ZPCHR Scelina Marek i Sp. Sp. J. (woj. opolskie)

Wyróżnienie - EC Engineering Sp. z o.o. (woj. małopolskie)

XXIV. Tytuł Dynamicznie rozwijająca się firma: firma duża - WASKO S.A. (woj. śląskie)

Wyróżnienie - Contact Center Sp. z o.o. (woj. mazowieckie)

Wyróżnienie - LERG Spólka Akcyjna (woj. podkarpackie)

XXV. Tytuł Innowacyjna gmina: gmina wiejska - Gmina Stare Miasto (woj. wielkopolskie)

Wyróżnienie - Gmina Urszulin (woj. lubelskie)

Wyróżnienie - Urząd Gminy Iłowo - Osada (woj. warmińsko-mazurskie)

XXVI. Tytuł Innowacyjna gmina: gmina wiejsko-miejska - Urząd Gminy i Miasta w Czerwieńsku (woj. lubuskie)

Wyróżnienie - Gmina Grodzisk Wielkopolski (woj. wielkopolskie)

Wyróżnienie - Gmina Opole Lubelskie (woj. lubelskie)

XXVII. Tytuł Innowacyjna gmina: gmina miejska - Gorzów Wielkopolski (woj. lubuskie)

Wyróżnienie - Miasto Krasnystaw (woj. lubelskie)

Wyróżnienie - Urząd Miasta Legionowo (woj. mazowieckie)

XXVIII. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - gminy: gmina wiejska - Gmina Sierakowice (woj. pomorskie) - „Budowa obiektu kulturalno-socjalnego z zapleczem administracyjnym gimnazjum w Sierakowicach”

Wyróżnienie - Gmina Narewka (woj. podlaskie) - „Budowa Ośrodka Turyst. Rekreacyjnego Stary Dwór Gmina Narewka”

Wyróżnienie - Gmina Stare Miasto (woj. wielkopolskie) - „Uzbrojenie terenów aktywizacji gospodarczej w miejscowościach Żdżary i Krągola”

XXIX. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - gminy: gmina wiejsko-miejska - Gmina Bychawa (woj. lubelskie) - „Budowa zintegrowanego systemu dla zrównoważonego rozwoju gminy Bychawa”

Wyróżnienie - Gmina Czaplinek (woj. zachodniopomorskie) - „W sieci Cz@plinka”

Wyróżnienie - Gmina Pszczyna (woj. śląskie) - „Budowa kompostowni osadów ściekowych 'PSZCZYNA' przy ulicy Złote Łany w Jankowicach”

XXX. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - gminy: gmina miejska - Gmina Miejska Hajnówka (woj. podlaskie) - „Budowa zakładu zagospodarowania odpadów w Hajnówce”

Wyróżnienie - Gmina Wrocław / Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrocławiu (woj. dolnośląskie) - „Wrocław Miastem Aktywnych”

Wyróżnienie - Miasto Rydułtowy (woj. śląskie) - „Adaptacja budynku basenu krytego na potrzeby instytucji kultury pod nazwą: Rydułtowskie Centrum Kultury”

XXXI. Tytuł Innowacyjna organizacja: organizacja - fundacja - Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny (woj. lubelskie)

Wyróżnienie - Fundacja ProRegio (woj. wielkopolskie)

Wyróżnienie - Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego (woj. podlaskie)

XXXII. Tytuł Innowacyjna organizacja: organizacja - stowarzyszenie - Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości (woj. wielkopolskie)

Wyróżnienie - Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość (woj. dolnośląskie)

Wyróżnienie - Towarzystwo Promocji Ryb (woj. kujawsko-pomorskie)

XXXIII. Tytuł Innowacyjna organizacja: organizacja - inne podmioty - Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (woj. małopolskie)

Wyróżnienie - PL.2012 Sp. z o.o. (woj. mazowieckie)

Wyróżnienie - Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (woj. podkarpackie)

XXXIV. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - organizacje: organizacja - fundacja - Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego (woj. podlaskie) - „Centrum Informacji IPR”

Wyróżnienie - Fundacja Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej (woj. lubelskie) - „Inicjatywa jest kobietą - ABC przedsiębiorczości”

XXXV. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - organizacje: organizacja - stowarzyszenie - Gdańska Organizacja Turystyczna / Gdańsk Convention Bureau (woj. pomorskie) - „Gdańscy Akcjonariusze (wolontariusze)”

Wyróżnienie - Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych "Radość" (woj. podkarpackie) - „Zakład aktywizacji zawodowej w Woli Żyrakowskiej”

XXXVI. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - organizacje: organizacja - inne podmioty - Śląski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o. (woj. śląskie) - „Inkubator Innowacji Technologicznych i Usługowych - Architektura i Budownictwo”

Wyróżnienie - Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o. w Ostrowcu Świętokrzyskim (woj. świętokrzyskie ) - „Lepsze jutro- integracja poprzez aktywizację i edukację pozostających bez zatrudnienia osób zagrożonych wykluczeniem społecznym z terenu powiatu ostrowieckiego”

Wyróżnienie - Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (woj. podkarpackie) - „Enterprise Europe Network - I Etap”

Warszawa, 26 stycznia 2012r.

strona główna   |   patronaty instytucji   |   kryteria oceny - przedsiebiorcy   |   kryteria oceny - gminy   |   kryteria oceny - organizacje oraz inne podmioty
wyniki edycji ogólnopolskiej 2011   |   wyniki edycji ogólnopolskiej   |   wyniki edycji regionalnych   |   kontakt

All rights reserved. Copyright © 2007-2013, Fundacja Innowacji i Rozwoju