Newsletter
Dopisz / usuń e-mail
 Wyślij 
Organizator konkursu



Wyniki edycji ogólnopolskiej konkursu "Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju 2010"

I. Tytuł Innowacyjna firma: mikro firma - SILED sp. z o.o. (woj. pomorskie)

Wyróżnienie - ksi.pl sp. z o.o. (woj. małopolskie)

Wyróżnienie - MGA sp. z o.o. (woj. kujawsko-pomorskie)

II. Tytuł Innowacyjna firma: mała firma - EUROIMPLANT S.A. (woj. mazowieckie)

Wyróżnienie - BBI ZENERIS NFI S.A. (woj. wielkopolskie)

Wyróżnienie - WEXPOOL sp. z o.o. (woj. lubuskie)

III. Kategoria "Innowacyjna firma: średnia firma - Ośrodek Badawczo-Produkcyjny Politechniki Łódzkiej ICHEM sp. z o.o. (woj. łódzkie)

Wyróżnienie - Sobet S.A. (woj. opolskie)

Wyróżnienie - SONEL S.A. (woj. dolnośląskie)

IV. Tytuł Innowacyjna firma: duża firma - PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrowni Turów (woj. dolnośląskie)

Wyróżnienie - LERG Spółka Akcyjna Pustków (woj. podkarpackie)

Wyróżnienie - WASKO S.A. (woj. śląskie)

V. Tytuł Innowacyjny produkt: mikro firma - Jednostka Innowacyjno-Wdrożeniowa "INWEX" sp. z o.o. (woj. świętokrzyskie) „Ekologiczne chłodziwa do obróbki metali na bazie związków gemini"

Wyróżnienie - ESTOM (woj. warmińsko-mazurskie) „Estominflatable - ratowniczy zestaw do ratownictwa na lodzie"

Wyróżnienie - INTERCAL sp. z o.o. (woj. lubuskie) „Wodorowy Generator Energii"

VI. Tytuł Innowacyjny produkt: mała firma - FLUID KOOPERACJA sp. z o.o. (woj. świętokrzyskie) „Termolizacyjny moduł odzysku energii - Biowęgiel"

Wyróżnienie - ECHO-SON S.A. (woj. lubelskie) „Ultrasonograf ALBIT"

Wyróżnienie - VIGO System S.A. (woj. mazowieckie) „Kamera termograficzna"

VII. Tytuł Innowacyjny produkt: średnia firma - Syntea S.A. (woj. lubelskie) „Platforma informatyczna one4all HE"

Wyróżnienie - INNOVA S.A. (woj. mazowieckie) „Moduł kopii elektronicznej INNOVA EJ"

Wyróżnienie - Lotnicze Zakłady Produkcyjno Naprawcze "Aero-Kros" sp. z o.o. (woj. podkarpackie) „Innowacyjny samolot ultralekki MP-02 Czajka"

VIII. Tytuł Innowacyjny produkt: duża firma - Zabrzańskie Zakłady Mechaniczne S.A. (woj. śląskie) „Kombajn ścianowy typu KSW 1500EU z elektrycznym napędem posuwu"

Wyróżnienie - Zakłady Chemiczne "Alwernia" S.A. (woj. małopolskie) „Granulowany nawozowy siarczan magnezu MagPlon®MgS"

Wyróżnienie - Fagor Mastercook S.A. (woj. dolnośląskie) „Pralka ładowana od góry PTDE 136 Dose"

IX. Tytuł Innowacyjna usługa: mikro firma - Vercom sp. z o.o. (woj. wielkopolskie) „Platforma Komunikacyjna REDlink"

Wyróżnienie - GEO-SYSTEM sp. z o.o. (woj. mazowieckie) „Usługa lokalizacji i udostępnienia adresów"

Wyróżnienie - mis24.pl (woj. dolnośląskie) „iPartner 24"

X. Tytuł Innowacyjna usługa: mała firma - Przedsiębiorstwo Usług Naukowo-Technicznych "Pro Novum" sp. z o.o. (woj. śląskie) „LM Serwis PRO - systemowe podejście do diagnostyki eksploatacyjnej i remontowej urządzeń energetycznych"

Wyróżnienie - Firma „Kryształowy Świat" PHU Eksport G. Pajdak (woj. małopolskie) „Aranżacja wnętrz w trzech technologiach: Kryształowe Komnaty Solne, Groty solne, Jaskinie solne"

Wyróżnienie - VET-LAB Brudzew (woj. wielkopolskie) „Weterynaryjna diagnostyka pałeczek Salmonelli w materiale pochodzenia zwierzęcego przy wykorzystaniu metody oznaczania lekooporności w oparciu o MIC (Minimal Inhibitory Concentraction)"

XI. Tytuł Innowacyjna usługa: średnia firma - Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A. (woj. podlaskie) „Mikroprocesorowe Systemy Sterowania i nadzoru nad pracą oczyszczalni ścieków"

Wyróżnienie - Altix Sp. z o.o. (woj. mazowieckie) „Usługa udźwiękowienia oparta na systemie STOP-HEAR wspomagająca orientację w terenie zaprojektowana dla osób niepełnosprawnością wzrokową"

Wyróżnienie - Mo-BRUK Spółka Akcyjna (woj. małopolskie) „Usługa 100% odzysku (unieszkodliwiania) przyjmowanych odpadów"

XII. Tytuł Innowacyjna usługa: duża firma - Energomontaż-Południe S.A. (woj. śląskie) „Specjalistyczne kompleksowe usługi montażowe części ciśnieniowych nadkrytycznych kotłów energetycznych"

Wyróżnienie - Integer.pl (woj. małopolskie) „Usługa - paczkomaty 24/7"

Wyróżnienie - Telefonia DIALOG S.A. (woj. dolnośląskie) „Usługa PVR - Cyfrowy magnetowid"

XIII. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - przedsiębiorca: średnia firma - HartMet sp. z o.o. (woj. mazowieckie) „Wzrost konkurencyjności Firmy poprzez wprowadzenie nowych usług i systemu paletyzacji"

Wyróżnienie - Plum sp. z o.o. (woj. podlaskie) „Poprawa konkurencyjności Firmy PLUM poprzez wprowadzenie na rynek innowacyjnego produktu - regulatora EcoMax PID"

Wyróżnienie - Przedsiębiorstwo JOTKEL Krzywonos Jan (woj. wielkopolskie) „Zakup sterowanego CNC centrum gnącego do blach"

XIV. Tytuł Dynamicznie Rozwijająca się Firma: mikro firma - NeoStrain sp. z o.o. (woj. małopolskie)

Wyróżnienie - Norb Net (woj. kujawsko-pomorskie)

Wyróżnienie - TANKWAGON sp. z o.o. (woj. zachodniopomorskie)

XV. Tytuł Dynamicznie Rozwijająca się Firma: mała firma - GoAdvisers S.A. (woj. śląskie)

Wyróżnienie - Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOTEX sp. z o.o. (woj. dolnośląskie)

Wyróżnienie - VIGO System S.A. (woj. mazowieckie)

XVI. Tytuł Dynamicznie Rozwijająca się Firma: średnia firma - Bovis Lend Lease sp. z o.o. (woj. mazowieckie)

Wyróżnienie - NDI S.A. (woj. pomorskie)

Wyróżnienie - TRAKT sp. z o.o. Sp. k. (woj. śląskie)

XVII. Tytuł Innowacyjna gmina: gmina wiejska - Gmina Wielka Wieś (woj. małopolskie)

Wyróżnienie - Gmina Lesznowola (woj. mazowieckie)

Wyróżnienie - Gmina Warta Bolesławiecka (woj. dolnośląskie)

XVIII. Tytuł Innowacyjna gmina: gmina miejsko-wiejska - Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria (woj. mazowieckie)

Wyróżnienie - Gmina Polkowice (woj. dolnośląskie)

Wyróżnienie - Gmina Skoczów (woj. śląskie)

XIX. Tytuł Innowacyjna gmina: gmina miejska - Miasto Nowy Sącz (woj. małopolskie)

Wyróżnienie - Gmina Miejska Dzierżoniów (woj. dolnośląskie)

Wyróżnienie - Gmina Miejska Wałcz (woj. zachodniopomorskie)

XX. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - gmina: gmina wiejska - Gmina Terespol (woj. lubelskie) „Budowa szerokopasmowej sieci bezprzewodowej z dostępem do Internetu - gmina Terespol etap-1"

Wyróżnienie - Gmina Gniewino (woj. pomorskie) „Budowa kompleksu turystyczno-rekreacyjnego Kaszubskie Oko z wieżą widokową im J. Pawła II"

Wyróżnienie - Gmina Górzyca (woj. lubuskie) „Rozbudowa kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego przy Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich w Górzycy"

XXI. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - gmina: gmina miejsko-wiejska - Gmina Mszczonów (woj. mazowieckie) „Budowa kompleksu basenowego z wykorzystaniem źródeł termalnych w Mszczonowie"

Wyróżnienie - Gmina Pszczyna (woj. śląskie) „Budowa kompostowni osadów ściekowych „Pszczyna" przy ul. Złote Łany w Jankowicach"

Wyróżnienie - Gmina Siechnice (woj. dolnośląskie) „Wioska internetowa - kształcenie na odległość na terenach wiejskich"

XXII. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - gmina : gmina miejska - Gmina Miasto Puławy (woj. lubelskie) „Puławy w sieci - wdrażanie rozwiązań społeczeństwa informacyjnego w mieście Puławy"

Wyróżnienie - Miasto Kostrzyń nad Odrą (woj. lubuskie) „Europejskie Centrum Spotkań Seniorów i Osób Niepełnosprawnych oraz Kostrzyńskie Centrum Wspierania Biznesu"

Wyróżnienie - Gmina Kudowa-Zdrój (woj. dolnośląskie) „Rewaloryzacja zabytkowego Parku Zdrojowego"

XXIII. Tytuł Innowacyjna organizacja: fundacja - Polska Fundacja Przedsiębiorczości (woj. zachodniopomorskie)

Wyróżnienie - Fundacja ProRegio (woj. wielkopolskie)

Wyróżnienie - Fundacja Szansa dla Niewidomych (woj. mazowieckie)

XXIV. Tytuł Innowacyjna organizacja: stowarzyszenie - FSNT - NOT Centrum Innowacji NOT (woj. mazowieckie)

Wyróżnienie - Stowarzyszenie "Medycyna Polska" (woj. małopolskie)

Wyróżnienie - Sudeckie Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych (woj. dolnośląskie)

XXV. Tytuł Innowacyjna organizacja: inna organizacja - Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (woj. podkarpackie)

Wyróżnienie - Małopolski Instytutu Kultury (woj. małopolskie)

Wyróżnienie - Opolski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych sp. z o.o. (woj. opolskie)

XXVI. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - organizacja: fundacja - Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego (woj. podlaskie) „€ko-Kluby przedsiębiorczości - promocja świadomości proekologocznej wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych"

Wyróżnienie - Fundacja dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi "Krwinka" (woj. łódzkie) „Mam szansę - program rozwojowy Zespołu Szkół Specjalnych nr 8 w Łodzi"

XXVII. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - organizacja - stowarzyszenie - Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości (woj. wielkopolskie) „Innowacje od wizji do praktyki"

Wyróżnienie - FSNT - NOT Centrum Innowacji NOT (woj. mazowieckie) „Sieć ośrodków innowacji NOT"

Wyróżnienie - Społeczne Stowarzyszenie Wiejskie OKOLICE (woj. dolnośląskie) „Akademia Aktywności Społecznej - AAS"

XXVIII. Tytuł Innowacyjny projekt unijny - organizacja - inna organizacja - Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej "Blachownia" (woj. opolskie) „Platforma Innowacji Technologicznej Regionu Opolszczyzny II"

Wyróżnienie - Instytut Łączności Państwowy Instytut Badawczy (woj. mazowieckie) „Modernizacja i wyposażenie w urządzenia specjalistyczne Laboratorium Metrologii Elektrycznej, Elektronicznej i Optoelektronicznej"

Wyróżnienie - Park Naukowo-Technologiczny "TECHNOPARK GLIWICE" sp. z o.o. (woj. śląskie) „Wybudowanie infrastruktury technicznej parku naukowo-technologicznego w Gliwicach"

strona główna   |   patronaty instytucji   |   kryteria oceny - przedsiebiorcy   |   kryteria oceny - gminy   |   kryteria oceny - organizacje oraz inne podmioty
wyniki edycji ogólnopolskiej 2011   |   wyniki edycji ogólnopolskiej   |   wyniki edycji regionalnych   |   kontakt

All rights reserved. Copyright © 2007-2013, Fundacja Innowacji i Rozwoju