Newsletter
Dopisz / usuń e-mail
 Wyślij 
Organizator konkursu

 

Wyniki edycji regionalnej konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju – 2012”
województwo mazowieckie

Przyznane tytuły:

JSC Consulting Jadwiga Szatkowska - Kategoria: Innowacyjna firma, Podkategoria: Firma mikro

MCX Telecom Sp. z o.o. S.K.A. - Kategoria: Innowacyjna firma, Podkategoria: Firma mała

AB Industry S.A - Kategoria: Innowacyjna firma, Podkategoria: Firma średnia

CS-CREATIVE Solutions Opta-Tech Andrzej Maciejczyk - Kategoria: Innowacyjny produkt „Zestaw do cyfrowej rejestracji raportów z prowadzonych badań”, Podkategoria: Firma mikro

ISCG Sp. z o.o. - Kategoria: Innowacyjny produkt „Moneta - platforma emisji propozycji inwestycyjnych”, Podkategoria: Firma mała

Softex Data S.A. - Kategoria: Innowacyjny produkt „Cyberoam UTM”, Podkategoria: Firma średnia

Bumar Żołnierz S.A. - Kategoria: Innowacyjny produkt „Optoelektroniczny system wykrywczo-gaśniczy dla wozów bojowych i transporterów opancerzonych "STOPFIRE"”, Podkategoria: Firma duża

TR STUDIOS Tomasz Rogula - Kategoria: Innowacyjna usługa „Interaktywna wyszukiwarka - baza voicowa”, Podkategoria: Firma mikro

Instytut Mechaniki Precyzyjnej - Kategoria: Innowacyjna usługa „Obróbka cieplna stentów kardiologicznych oraz metody kontroli”, Podkategoria: Firma średnia

Oktawave Sp. z o.o. - Kategoria: Innowacyjny projekt unijny - firmy „Stworzenie platformy do zarządzania systemami chmur obliczeniowych”, Podkategoria: Firma mała

GEO-SYSTEM Sp. z o.o. - Kategoria: Inspirująca firma, Podkategoria: Firma mikro

Oktawave Sp. z o.o. - Kategoria: Inspirująca firma, Podkategoria: Firma mała

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Kozienice - Kategoria: Inspirująca firma, Podkategoria: Firma średnia

Balton Sp. z o.o. - Kategoria: Inspirująca firma, Podkategoria: Firma duża

Norbsoft Sp. z o.o. - Kategoria: Dynamicznie rozwijająca się firma, Podkategoria: Firma mikro

MCX Telecom Sp. z o.o. S.K.A. - Kategoria: Dynamicznie rozwijająca się firma, Podkategoria: Firma mała

AB Industry S.A - Kategoria: Dynamicznie rozwijająca się firma, Podkategoria: Firma średnia

Gmina Lesznowola - Kategoria: Innowacyjna gmina, Podkategoria: Gmina wiejska

Gmina Szydłowiec - Kategoria: Innowacyjna gmina, Podkategoria: Gmina wiejsko-miejska

Gmina Miasto Płońsk - Kategoria: Innowacyjna gmina, Podkategoria: Gmina miejska

Urząd Gminy Mrozy - Kategoria: Innowacyjny projekt unijny - gminy „Remont kolejki tramwaju konnego Mrozy - "Sanatorium Rudka"”, Podkategoria: Gmina wiejska

Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelna Organizacja Techniczna - Kategoria: Innowacyjna organizacja, Podkategoria: Organizacja - Stowarzyszenie

Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy - Kategoria: Innowacyjny projekt unijny - organizacje „Nowa generacja urządzenia do kontroli baterii VRLA telekomunikacyjnych systemów zasilających”, Podkategoria: Organizacja - Inne podmioty

 

strona główna   |   patronaty instytucji   |   kryteria oceny - przedsiebiorcy   |   kryteria oceny - gminy   |   kryteria oceny - organizacje oraz inne podmioty
wyniki edycji ogólnopolskiej 2011   |   wyniki edycji ogólnopolskiej   |   wyniki edycji regionalnych   |   kontakt

All rights reserved. Copyright © 2007-2017, Fundacja Innowacji i Rozwoju