Newsletter
Dopisz / usuń e-mail
 Wyślij 
Organizator konkursu

 

Wyniki edycji regionalnej konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju – 2010” województwo śląskie

Przyznane tytuły:

BIOERG S.A. – Kategoria: Innowacyjna firma, Podkategoria: Firma mikro.

VidCom.pl sp. z o.o. – Kategoria: Innowacyjna firma, Podkategoria: Firma mała.

ELHAND Transformatory, Andrzej Herbowski – Kategoria: Innowacyjna firma, Podkategoria: Firma średnia.

WASKO S.A. – Kategoria: Innowacyjna firma, Podkategoria: Firma duża. Stanusch Technologies S.A. – Kategoria: Innowacyjny produkt: „Wirtualny doradca”, Podkategoria: Firma mikro.

Zakład Działalności Innowacyjnej INNOVATOR sp. z o.o. – Kategoria: Innowacyjny produkt: „Maszyna flotacyjna IF-100W jednokomorowa, wielkogabarytowa maszyna do fl otacji węgla”, Podkategoria: Firma mała.

Pojazdy Specjalistyczne Zbigniew Szczęśniak sp. z o.o. – Kategoria: Innowacyjny produkt: „Opancerzony transporter logistyczny, przeznaczony dla wojskowych jednostek”, Podkategoria: Firma średnia.

Przedsiębiorstwo Usług Naukowo-Technicznych “Pro Novum” sp. z o.o. - Kategoria: Innowacyjna usługa: „LM Serwis PRO - systemowe podejście do diagnostyki eksploatacyjnej i remontowej urządzeń energetycznych”, Podkategoria: Firma mała.

Jantar Sp. z o.o. – Kategoria: Innowacyjna usługa: „Jantar KTP – Wdrożenie systemu kontroli napełnienia towarów paczkowanych”, Podkategoria: Firma średnia.

Zakład Produkcji Sprzętu Oświetleniowego “ROSA” Stanisław Rosa - Kategoria: Innowacyjny projekt unijny – przedsiębiorstwo: „Wdrożenie innowacyjnej technologii do produkcji nowoczesnych słupów aluminiowych”, Podkategoria: Firma średnia.

GoAdvisers S.A. – Kategoria: Dynamicznie rozwijająca się firma, Podkategoria: Firma mała.

TRAKT Sp. z o.o. sp. k. – Kategoria: Dynamicznie rozwijająca się firma, Podkategoria: Firma średnia.

Gmina Ślemień – Kategoria: Innowacyjna gmina, Podkategoria: Gmina wiejska.

Gmina Skoczów – Kategoria: Innowacyjna gmina, Podkategoria: Gmina miejsko - wiejska.

Gmina Bytom – Kategoria: Innowacyjna gmina, Podkategoria: Gmina miejska.

Gmina Pszczyna – Kategoria: Innowacyjny projekt unijny – gmina: „Budowa kompostowni osadów ściekowych „Pszczyna” przy ul. Złote Łany w Jankowicach”, Podkategoria: Gmina miejsko - wiejska.

Miasto Rydułtowy – Kategoria: Innowacyjny projekt unijny – gmina: „Strefa rozwoju małej i średniej przedsiębiorczości - moduł I i II”, Podkategoria: Gmina miejska.

Instytut Techniki i Aparatury Medycznej ITAM – Kategoria: Innowacyjna organizacja, Podkategoria: Inna organizacja.

Park Naukowo - Technologiczny “TECHNOPARK GLIWICE” sp. z o.o., - Kategoria: Innowacyjny projekt unijny – organizacja: „Wybudowanie infrastruktury technicznej parku naukowo - technologicznego w Gliwicach”, Podkategoria: Inna organizacja.

Wyróżnienie w edycji regionalnej otrzymała firma:

Główny Instytut Górnictwa – Kategoria: Innowacyjna firma, Podkategoria: Firma duża.

Nominacje do edycji ogólnopolskiej konkursu otrzymały następujące fi rmy:

Zabrzańskie Zakłady Mechaniczne S.A. – Kategoria: Innowacyjny produkt: „Kombajn ścianowy typu KSW - 1500EU z elektrycznym napędem posuwu”, Podkategoria: Firma duża.

Energomontaż-Południe S.A. – Kategoria: Innowacyjna usługa: „Specjalistyczne kompleksowe usługi montażowe części ciśnieniowych nadkrytycznych kotłów energetycznych”, Podkategoria: Firma duża.

strona główna   |   patronaty instytucji   |   kryteria oceny - przedsiebiorcy   |   kryteria oceny - gminy   |   kryteria oceny - organizacje oraz inne podmioty
wyniki edycji ogólnopolskiej 2011   |   wyniki edycji ogólnopolskiej   |   wyniki edycji regionalnych   |   kontakt

All rights reserved. Copyright © 2007-2017, Fundacja Innowacji i Rozwoju