Newsletter
Dopisz / usuń e-mail
 Wyślij 
Organizator konkursu



Wyniki edycji regionalnej konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju - 2010" województwo dolnośląskie

Przyznane tytuły:

BESTA Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Export - Import BERNADETA TOMKÓW- Kategoria: Innowacyjna firma, Podkategoria: Firma mała.

SONEL Spółka Akcyjna - Kategoria: Innowacyjna firma, Podkategoria: Firma średnia.

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrowni Turów - Kategoria: Innowacyjna firma, Podkategoria: Firma duża.

Centrum Badawczo - Rozwojowe EPAR, Kategoria: Innowacyjny produkt: EPAR Zderzak Łągiewki, Podkategoria: Firma mikro.

Neurosoft sp. z o.o. - Kategoria: Innowacyjny produkt: „Nurosoft NeuroCar 2.0", Podkategoria: Firma mała.

Polska Ceramika Ogniotrwała „ŻARÓW" S.A. - Kategoria: Innowacyjny produkt:„Biceramiczne tworzywo ogniotrwałe jako kwasoodporne ekowykładziny w instalacjach przemysłowych - Resimax SII", Podkategoria: Firma średnia.

mis24.pl - Kategoria: Innowacyjna usługa: „iPartner24", Podkategoria: Firma mikro.

FHU „MARVIS" Mariusz Szczepanek - Kategoria: Dynamicznie rozwijająca się firma, Podkategoria: Firma mikro.

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOTEX sp. z o.o. - Kategoria: Dynamicznie rozwijająca się firma, Podkategoria: Firma mikro.

e-kancelaria M. Pawłowski sp. k. - Kategoria: Dynamicznie rozwijająca się firma, Podkategoria: Firma średnia.

Gmina Warta Bolesławiecka - Kategoria: Innowacyjna gmina, Podkategoria: Gmina wiejska.

Gmina Polkowice - Kategoria: Innowacyjna gmina, Podkategoria: Gmina miejsko - wiejska.

Gmina Miejska Dzierżoniów - Kategoria: Innowacyjna gmina, Podkategoria: Gmina miejska.

Gmina Siechnice - Kategoria: Innowacyjny projekt unijny - gmina: „Wioska internetowa - kształcenie na odległość na terenach wiejskich", Podkategoria: Gmina miejsko - wiejska.

Gmina Kudowa-Zdrój - Kategoria: Innowacyjny projekt unijny - gmina: „Rewaloryzacja zabytkowego Parku Zdrojowego", Podkategoria: Gmina miejska.

Sudeckie Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych - Kategoria: Innowacyjna organizacja, Podkategoria: Stowarzyszenie.

Społeczne Stowarzyszenie Wiejskie OKOLICE - Kategoria: Innowacyjny projekt unijny - organizacja: „Akademia Aktywności Społecznej - AAS", Podkategoria: Stowarzyszenie.

Wyróżnienie w edycji regionalnej otrzymała firma:

KGHM ECOREN S.A. - Kategoria: Innowacyjna firma, Podkategoria: Firma duża.

Nominacje do edycji ogólnopolskiej konkursu otrzymały następujące firmy:

FagorMastercook S.A. - Kategoria: Innowacyjny produkt: „Pralka ładowana od góry PTDE 136 Dose", Podkategoria: Firma duża.

Telefonia DIALOG S.A. - Kategoria: Innowacyjna usługa: „Usługa PVR - Cyfrowy magnetowid", Podkategoria: Firma duża.

 

 

 

strona główna   |   patronaty instytucji   |   kryteria oceny - przedsiebiorcy   |   kryteria oceny - gminy   |   kryteria oceny - organizacje oraz inne podmioty
wyniki edycji ogólnopolskiej 2011   |   wyniki edycji ogólnopolskiej   |   wyniki edycji regionalnych   |   kontakt

All rights reserved. Copyright © 2007-2017, Fundacja Innowacji i Rozwoju